Budowa i projektowanie budynków biurowych

Budynek biurowy jest to miejsce potrzebne firmom, które poszukują siedziby lub chcą taki obiekt wynająć, jako inwestycję. Nowoczesny budynek biurowy powinien stanowić wizytówkę Twojej firmy oraz zapewnić pracownikom wygodną przestrzeń potrzebną do wykonywania pracy. Przede wszystkim taki obiekt powinien posiadać zaplecze socjalne, kuchnię, oddzielne toalety, prywatne gabinety czy salę konferencyjną (oczywiście wszystko w zależności od potrzeb firmy). Budowa budynku biurowego to inwestycja na wiele lat, więc musi być dobrze przemyślana i zaplanowana.

Główny wykonawca

Firma CBUD to fachowcy wyspecjalizowani w budowie i projektowaniu różnych obiektów np. budowie hal, budowie obiektów przemysłowych, domów jednorodzinnych jak i również budynków biurowych. Pracujemy na terenie Gdańska, Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Jako główny wykonawca przygotujemy projekt budynku zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i normami prawnymi. Możemy także pomóc w uzyskaniu pozwolenia na budowę obiektu oraz wykonać profesjonalne usługi geodezyjne terenu. Dokładamy wszelkich starań, aby inwestycja została ukończona w terminie. Nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do potrzeb przyszłych Klientów. Rozpoczynając współpracę z nami zyskają Państwo głównego wykonawcę, jako kontrahenta: solidnego, rzetelnego i posiadającego wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy także specjalistyczną, poszerzaną przez lata wiedzę z zakresu budowy i projektowania. Możemy zająć się wykonaniem całego projektu lub jego poszczególnymi etapami.

Podwykonawca

Jako podwykonawca możemy być obecni na każdym etapie budowy. Zanim przystąpimy do budowy budynku biurowego powinniśmy uwzględnić wiele kluczowych elementów, począwszy od zaplanowania i zaprojektowania obiektu. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przede wszystkim funkcjonalną, efektywną przestrzeń biurową spełniającą Państwa oczekiwania. Budynki biurowe, które powstają na podstawie naszych projektów, są nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Obiekty takie są nie tylko świetnym miejscem do komfortowego wykonywania pracy, ale także wizytówką firmy.

Nowoczesne budynki biurowe

Nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne budynki biurowe podkreślają rozwój infrastruktury miejskiej i są wizytówką współczesnych miast. Napływ nowych firm i inwestorów przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na obiekty biurowe a to przekłada się tym samym na na zwiększenie ilości nowych miejsc pracy i rozwój gospodarczy. Zanim zostanie wybudowany nowy budynek biurowy jego zaprojektowanie i wykonanie wiąże się ze współpracą specjalistów z różnych branż.

Etapy inwestycyjne budowy budynków biurowych Gdańsk

Budowa budynku biurowego jest procesem bardzo skomplikowanym. Przyjrzymy się kilku istotnym etapom jego powstawania.

 1. Projektowanie

  Po wyborze odpowiedniej lokalizacji budynku, ważne jest przygotowanie szczegółowego planu i rysunków technicznych obiektu. Przede wszystkim należy uwzględnić w nim wiele różnych elementów w tym m.in. wygląd obiektu, właściwe zaprojektowanie systemów wentylacji, instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Ilość okien w obiekcie również ma znaczenie, ponieważ wpływa na komfort pracowników i klientów. Liczne okna mogą mieć również przełożenie na oszczędności w wydatkach na energię elektryczną.

  CBUD to firma wyspecjalizowana w przygotowaniu, dobrych, przemyślanych projektów obiektów biurowych.

 2. Uzyskanie pozwoleń

  Pozyskanie niezbędnych dokumentów, aby móc rozpocząć budowę może okazać się procesem czasochłonnym i długofalowym. Nasza firma wyróżnia się dużą elastycznością dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów możemy zająć się każdym etapem budowy budynku biurowego w tym pomocy w uzyskaniu różnych pozwoleń.

 3. Kontrola jakości i odpowiedzialność

  CBUD jako główny wykonawca lub podwykonawca realizuje powierzone prace zgodnie z ustalonym harmonogramem. Kontrola jakości, bezpieczeństwo na placu budowy czy szybka reakcja, gdy dojdzie do nieprzewidzianych sytuacji to dla nas podstawa dobrze wykonanej pracy. Wieloletnie doświadczenie i wielu zadowolonych Klientów tylko potwierdza, że fachowcy z firmy CBUD to godni zaufania i rzetelni partnerzy.

 4. Rozpoczęcie budowy i oddanie budynku biurowego do użytku

  Kolejnym etapem jest rozpoczęcie budowy budynku biurowego. Firma CBUD to fachowcy, którzy biorą pełną odpowiedzialność nad całym procesem budowlanym. Powierzone nam prace wykonujemy terminowo, zgodnie z przyjętymi standardami.

 5. Prace wykończeniowe

  W momencie, gdy budowa nowo powstałego obiektu zostanie zakończona mogą nam Państwo zlecić również wykończenie wnętrz. Możemy zająć się kompleksowymi pracami związanymi z przygotowaniem pomieszczeń do użytku, instalacją niezbędnych systemów tak jak np.: klimatyzacja, sieć komputerowa, systemy przeciwpożarowe itd. CBUD wyróżnia najwyższa jakość wykonania wszystkich prac, zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na placu budowy.

Dlaczego warto wybrać specjalistów z Centrum Budownictwa CBUD?

Wybudowanie obiektu biurowego wiąże się z wieloma złożonymi procesami. Tego typu przedsięwzięcie wymaga wzorowej współpracy specjalistów z wielu różnych dziedzin i dobrego zarządzania. Wybierając firmę CBUD jako wykonawcę albo podwykonawcę możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie zadania zostaną wykonanie z najwyższą starannością zawsze w zgodzie z aktualnymi przepisami prawnymi. Bardzo ważne są dla nas również ustalone wcześniej terminy realizacji. Pełen profesjonalizm i dokładność to klucz do sukcesu naszej firmy.

Nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne budynki biurowe, które tworzymy są nie tylko praktycznym, wygodnym i przyjemnym miejscem do pracy ale także są wizytówką znajdujących się w nich przedsiębiorstw. Partnerzy biznesowi, klienci, inwestorzy i pracownicy z pewnością to docenią.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli szukacie Państwo firmy, która podejmie się roli Głównego Wykonawcy albo Podwykonawcy w nowym obiekcie biurowym – CBUD to idealny wybór. Wyróżnia nas kompleksowa oferta, indywidualne podejście, terminowa realizacja i dokładność. Zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pojawiają się pytania i wątpliwości. Pracujemy na terenie Gdańska, województwa pomorskiego i okolic.