Budowa i projektowanie domów jednorodzinnych

Budowa własnego domu, to bardzo ważne wydarzenie w życiu wielu z nas. Chcemy, aby nasz nowy dom był funkcjonalny, przemyślany, zaprojektowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Chcemy także, aby był solidnie wykonany i posłużył nam przez wiele długich lat.

Generalny Wykonawca

Budowa domu, to kosztowne przedsięwzięcie, nierzadko wymagające finansowania bankowego. Błędy popełnione na etapie projektowania i budowy mogą być bardzo kosztowne i uciążliwe w przyszłości.

Jeżeli chcesz ustrzec się przed takimi problemami w przyszłości, możemy Ci w tym pomóc. CBUD to Generalny Wykonawca, któremu możesz powierzyć cały projekt budowy swojego domu jednorodzinnego. Zbudujemy Twój dom poczynając od projektu kończąc na przekazaniu kluczy. Zajmujemy się również wykończaniem wnętrz. Nasz projektant wnętrz jest do Twojej dyspozycji.

Solidny podwykonawca

Możesz nam także powierzyć wybrany etap budowy domu np. osadzenie fundamentów, montaż stolarki itd. Naszym klientom oferujemy także usługi Inwestora Zastępczego.

Projekty domów jednorodzinnych

Dom idealny, to taki, który będzie perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dobre rozplanowanie przestrzeni ułatwi i uprzyjemni użytkowanie budynku wszystkim mieszkańcom przez wiele długich lat. CBUD to także biuro architektoniczne. Zajmujemy się przygotowywaniem kompleksowych projektów domów jednorodzinnych.

Budowa domów Gdańsk

Jeżeli chcecie Państwo wybudować dom w Gdańsku czy innym mieście województwa pomorskiego i szukacie doświadczonej firmy budowlanej Centrum Budownictwa CBUD będzie idealnym wyborem.

Profesjonalne doradztwo w zakresie budowy domów Gdańsk

Budowa domu jednorodzinnego to poważne przedsięwzięcie. Ilość decyzji, które trzeba podjąć. Formalności, które trzeba załatwić jest spora. Indywidualny inwestor, który buduje swój pierwszy dom, nawet po dokładnym przestudiowaniu poradników, spędzeniu dziesiątek godzin na samodoskonalenie w dziedzinie budowy domów Gdańsk będzie miał duży problem, aby zmierzyć się z tym samodzielnie.

Korzystając z usług firmy CBUD możecie mieć Państwo pewność, że będziemy doradzać Państwu na każdym etapie budowy - oczywiście w zależności od Państwa potrzeb. Doradzimy Państwu, co i w jaki sposób powinno zostać załatwione, na jakie rozwiązania warto zwrócić uwagę, jakie są zalety i wady konkretnej technologii. Nasz doradca udzieli wszelkich informacji związanych na przykład z wyborem najlepszych materiałów i metod wykonawczych.

Doświadczony zespół fachowców

Dysponujemy doświadczonym zespołem, który jest wyspecjalizowany w budowie domów jednorodzinnych w Gdańsku. Dzięki nam bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu możecie Państwo uniknąć wielu bardzo kosztownych błędów podczas budowy domu jednorodzinnego. Niejednokrotnie będziecie Państwo zaskoczeni kwestiami, na które wcześniej nie zwróciliście uwagi.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad tym czy warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie budowy domów Gdańsk należy wziąć pod uwagę późniejsze konsekwencje błędnych decyzji. Dzięki nam możecie Państwo:
 1. Ograniczyć koszty ewentualnych późniejszych poprawek i zmian (w tym koszty materiałów i pracy).

  Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, gdy dane prace budowalne zostały wykonane błędnie albo nie fachowo. Mniejsze lub większe niedociągnięcia czy rażące wręcz błędy, które nie zostaną w porę wychwycone powodują problemy na dalszych etapach budowy albo też uniemożliwiają normalną eksploatację domu. Nieodpowiednie planowanie, zbyt głębokie wykopy, nieprzygotowanie gruntu pod fundamenty, niewłaściwie wykonana izolacja przeciwwilgociowa, to tylko niektóre z przykładów. Koszty późniejszych napraw i zmian mogą być ogromne. Warto, więc się przed tym zabezpieczyć. Specjaliści z firmy CBUD Gdańsk mogą czuwać nad każdym etapem budowy domu, a także pomogą w planowaniu.

 2. Zaoszczędzić czas potrzebny na samodzielnie i dokładne zgłębianie wszelkich aspektów.

  Budowa domu, to bardzo kosztowne i skomplikowane zadanie. Często dom powstaje z myślą nie tylko o nas samych i naszej najbliższej rodzinie, ale także o następnych pokoleniach. Bez wątpienia budowa domu, to jeden z największych projektów w naszym życiu. Mając to na uwadze inwestor najczęściej chce, aby późniejsza eksploatacja nieruchomości nie była uciążliwa, ani zbyt kosztowna. W związku z tym już na etapie projektowania i budowy domu należy pomyśleć o wszelkich aspektach technicznych, które mogą przełożyć się później na trwałość budynku i koszty eksploatacyjne. Istnieje wiele różnych rozwiązań, które pozwolą ograniczyć koszty i zwiększyć wytrzymałość i solidność budynku. CBUD Gdańsk to doświadczony zespół fachowców. Decydując się na współpracę z nami, możecie mieć Państwo pewność, że w obszerny sposób przedstawimy wszystkie ważne kwestie związane z budową domu.

 3. Zwiększyć komfort użytkowania wybudowanego domu jednorodzinnego.

  Chcąc zamieszkać we własnym domu jednorodzinnym stajemy przed wyborem – kupić gotowy dom czy budować od podstaw? Najczęściej to drugie rozwiązanie przeważa. Wbrew pozorom postawienie nowego domu jest tańsze niż zakup używanego. Dodatkowo budując dom możemy dokładnie dopasować go do potrzeb naszej rodziny.

  Doradzamy naszym klientom na co warto zwrócić uwagę przy planowaniu takiej inwestycji. Różne aspekty, o których teraz Państwo byście nie pomyśleli, w przyszłości mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Pomagamy zaplanować dom idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. Teraz i w przyszłości.

 4. Wybrać najlepsze rozwiązania

  Co będzie lepsze - ogrzewanie węglowe, gazowe czy może pompa ciepła? Który rodzaj dachu sprawdzi się najlepiej? Jakie materiały wybrać?To tylko kilka przykładówz ogromudecyzji, które będziecie Państwo musieli podjąć na wielu etapach budowy domu. Nasi specjaliści są w pełni do Państwa dyspozycji w każdym momenciebudowy. Przedstawią różne rozwiązania ich wady i zalety tak, abyście mogli Państwo podjąć najlepszą możliwą decyzję. Dom budujemy na dziesięciolecia. Warto więc skorzystać z wiedzy ekspertów firmy CBUD, aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania.

  Jesteśmy także na bieżąco z wszelkimi nowościami technicznymi. Dzięki temu będziemy mogli Państwu doradzić, na co warto zwrócić uwagę.

 5. Wybudować solidny i trwały dom na dziesięciolecia

  Nawet najlepszy, najbardziej przemyślany projekt architektoniczny i najlepszej jakości materiały budowlane renomowanych producentów nie sprawią, że dom, który powstanie będzie solidny. Równie istotną rolę odgrywa firma budowlana, która zajmie się budową nieruchomości. Jak wiemy z doświadczenia, jakość wykonania może być diametralnie różna dla poszczególnych inwestycji. O jakości wykonania decyduje wiele czynników takich jak np. doświadczenie firmy deweloperskiej i jej podwykonawców, czas realizacji inwestycji, wiedza i rzetelność pracowników.

  Jeżeli zależy Państwu na najwyższej jakości – firma CBUD Gdańsk będzie świetnym wyborem. W każdym naszym projekcie budowy domu przykładamy ogromną wagę do jakości pracy i wszelkich szczegółów. Nie chodzimy na skróty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dom to ogromna inwestycja finansowa w związku z tym przykładamy się na każdym etapie budowy. W tym zakresie nie uznajemy kompromisów. Firmę CBUD Gdańsk tworzy zespół doświadczonych fachowców.

Zapytaj o wycenę