Producent hal Gdańsk

Hale to szeroka grupa obiektów, która występuje w wielu odmianach. Hale stalowe mogą pełnić bardzo różne funkcje. Najczęściej takie obiekty kojarzymy z dużymi powierzchniami magazynowymi lub produkcyjnymi. To jednak tylko niektóre z typów produkowanych przez nas hal. Centrum Budownictwa CBUD Gdańsk to w 100% polski producent hal pod klucz. Oprócz wspominanych hal magazynowych i produkcyjnych zajmujemy się także produkcją hal usługowych, handlowych, rolnych a także szeroko rozumianych hal specjalnego przeznaczenia – przemysłowych (np. hal wykorzystywanych do utylizacji odpadów).

Co nas wyróżnia, jako producenta hal?

Już od ponad 10 lat realizujemy projekty budowy hal. Mamy duże doświadczenie zdobywane przez lata i specjalistyczną wiedzę, która pozwala nam realizować nawet najbardziej złożone projekty budowy hal.

Kolejnym wyróżnikiem jest pełna elastyczność. Możemy zająć się każdym etapem projektowania i budowy od A do Z, albo jedynie wybranym fragmentem. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań naszego Klienta.

Jakość produkowanych hal

Od ponad 10 lat budujemy swoją renomę i zaufanie wśród naszych kontrahentów. Szczególną uwagę przykładamy, do jakości. Dbamy o ten parametr na każdym etapie inwestycji począwszy od fazy projektowej, poprzez dobór materiałów, a skończywszy na samej budowie. Oczywiście uwzględniamy zawsze potrzeby i oczekiwania naszego klienta.

Przestrzegamy obowiązujących standardów. Budowane przez nas obiekty są bezpieczne i trwałe. Naszym klientom oferujemy kontrolę każdego etapu procesu inwestycyjnego, która gwarantuje zachowanie ustalonych wcześniej parametrów technicznych.

Obszar działania

Siedziba producenta hal CBUD mieści się w Gdańsku jednakże pracujemy na terenie całego województwa pomorskiego i okolic w tym w takich miejscowościach jak: Koszalin, Słupsk, Wejherowo, Rumia, Reda, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Chojnice, Człuchów, Czersk, Żukowo, Chwaszczyno, Bojano, Bytów, Miastko.

Hale stalowe Gdańsk

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie nowoczesnych hal na terenie Gdańska i całego województwa pomorskiego. Budujemy hale stalowe o różnym zastosowaniu. Naszymi klientami są firmy, które potrzebują nowoczesnej, bezpiecznej przestrzeni magazynowej, handlowej, usługowej albo produkcyjnej. Pracujemy dla firm z każdej branży.

Prace projektowe rozpoczynamy od dokładnego określenia potrzeb inwestora. Ustalamy, jakie ma być zastosowanie hali, a także, jakie wymagania prawne i techniczne hala ma spełniać. Dzięki doświadczeniu, projektujemy hale optymalne pod względem technicznym oraz finansowym.

Profesjonalne doradztwo

Już na etapie planowania i projektowania hali warto uwzględnić potencjalne przyszłe potrzeby inwestora. Późniejsza rozbudowa czy przebudowa może być bardzo kosztowna, dlatego planowanie jest niezwykle istotne.

Wybierając firmę CBUD można mieć pewność, że zwrócimy uwagę na kwestie, które wcześniej nie były brane pod uwagę. Doradzamy zarówno od strony projektanta jak i wykonawcy. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wiemy, na co zwrócić uwagę, aby uwzględnić potencjalne przyszłe potrzeby klienta. Przeoczenia i kolizje na tym etapie mogą być bardzo uciążliwe w przyszłości, jednakże budując z CBUD nie trzeba się tym przejmować. Pomożemy uniknąć wielu potencjalnych błędów. Przykładowo, jeżeli w przyszłości planujesz zmienić przeznaczenie hali, już teraz należy to uwzględnić w projekcie.

Hale stalowe Gdańsk ważne parametry

Podejmując decyzję o budowie hali stalowej w Gdańsku czy w innej części Polski należy wziąć pod uwagę szereg różnych parametrów. Współpracując z firmą CBUD Gdańsk otrzymacie Państwo pełne wsparcie. Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu przedstawimy Państwu wszelkie rozwiązania pokazując ich zalety i wady. Wspólnie omówimy każdy aspekt tak, aby wybudowana przez nas hala stalowa spełniała Państwa wszelkie oczekiwania, teraz i w dającej się przewidzieć przyszłości.

Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę podejmując decyzję o budowie hali stalowej.

Oświetlenie hali stalowej

Projektując halę stalową nie można zapominać o dobrym oświetleniu. Ten parametr będzie miał duży wpływ na funkcjonowanie całego obiektu. Przede wszystkim pracownicy, którzy będą przebywać w budynku muszą mieć zapewnioną odpowiednią ilość światła. Rodzaj światła, barwa, moc – to wszystko będzie miało duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracowników. Odpowiednie oświetlenie ma także wpływ na wydajność funkcjonowania całej hali (dobre światło jest niezbędne do tego, aby móc szybko i komfortowo odczytywać etykiety i inne informacje).

Hale mogą być doświetlane zarówno światłem naturalnym za pomocą okien i / lub montowanych na dachu świetlików jak i światłem sztucznym. Obecnie najczęściej stosowanym oświetleniem sztucznym w tego typu nowych obiektach są światła LED. Mają one szereg zalet, przede wszystkim są bardzo energooszczędne. Mogą zużywać nawet o około 90% mniej energii elektrycznej niż klasyczne żarówki. Ponadto światła LED montowane w halach są także bardzo trwałe, rzadko ulegają awarii. Warto pamiętać o tym, że wymiana żarówek w wysokiej hali stalowej, która jest w pełni zatowarowana może nie być prostym i szybkim zadaniem. Tym bardziej nowoczesne światła LED to najlepsze rozwiązanie dla takich inwestycji.

Ilość, rodzaj, liczba punktów świetlnych to wszystko będzie zależeć także od rodzaju hali. Inne rozwiązania mogą być stosowane w halach magazynowych wysokiego składowania, inne w halach produkcyjnych, w których pracują duże zespoły ludzi. CBUD pomoże Państwu dobrać najlepsze parametry dla Państwa inwestycji.

Wielkość hali stalowej Gdańsk

Hale stalowe budowane przez firmę CBUD mogą mieć teoretycznie nieograniczoną powierzchnię. W praktyce oznacza to, że pomożemy określić najbardziej optymalny rozmiar hali stalowej uwzględniając obecne i przyszłe potrzeby klienta. Budujemy zarówno małe jak i duże obiekty.

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach produkcji hal, już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapytaj o wycenę