Konstrukcje stalowe Gdańsk

Obiekty handlowe, usługowe, przemysłowe, magazynowe i innego rodzaju budynki komercyjne muszą cechować się określonymi właściwościami. Zaliczamy do nich przede wszystkim: trwałość, solidność, niezawodność, najwyższe bezpieczeństwo. Wszędzie tam gdzie wymagana jest bardzo duża odporność na różnego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne czy duże obciążenia spotykane w obiektach przemysłowych, handlowych czy usługowych - konstrukcje stalowe sprawdzą się najlepiej.

Producent konstrukcji stalowych

Jeżeli szukacie Państwo doświadczonej firmy wyspecjalizowanej w tworzeniu konstrukcji stalowych - CBUD będzie idealnym wyborem. Budowa takich obiektów to jeden z podstawowych obszarów naszej działalności. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa – możemy zająć się wszystkim:
  • przygotowaniem dokumentacji,
  • wytworzeniem elementów,
  • spawaniem konstrukcji stalowych,
  • malowaniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym,
  • transportem gotowych elementów,
  • finalnym montażem na miejscu budowy.
Oczywiście, w zależności od potrzeb naszego Klienta, możemy zająć się wyłącznie wybranym elementem projektu albo zrealizować całość.

W naszych projektach używamy bardzo dobrej jakościowo stali wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Parametry używanych przez nas surowców są zawsze dopasowane do docelowego przeznaczenia obiektu, a także do potrzeb i oczekiwań naszego klienta.

Hale stalowe

Jednym z naszych flagowych produktów z obszaru konstrukcji stalowych są hale stalowe. Centrum Budownictwa CBUD specjalizuje się w budowie hal stalowych pod klucz – od projektu do wykonania. Budujemy hale stalowe m.in. magazynowe, handlowe, przemysłowe, produkcyjne. Więcej informacji o budowanych przez nas obiektach znajdziecie Państwu tutaj: hale stalowe.

Na jakim obszarze działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Projekty realizujemy głównie na terenie Gdańska, całego Trójmiasta i województwa pomorskiego. W przypadku dużych projektów nasze usługi świadczone są na terenie całej Polski.

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej o produkowanych przez nas konstrukcjach stalowych, już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zapytaj o wycenę